Hakkımızda

1994 Yılında İREM Mobilya adı altında kurulan firmamız, günümüzde BOSART Markası adı altında faaliyet göstermekte olup, perakende Mobilya satışının yanı sıra Yurt içi ve Yurt dışında Ofis, Otel, Villa, Residance, Restaurant, Cafe, Bar vb. gibi çeşitli projelere de imza atmaktadır. Firmamız kurulduğu günden itibaren alışagelmişin dışında dayanıklı konforlu kaliteli ve fonksiyonel ürünler ile hizmet vermekte olup, detaylara verdiğimiz önemi teknoloji ve el işçiliği ile birlikte kullanıp mobilya ve tamamlayıcı aksesuarlar alanında her gün kendimizi yenilemekteyiz.

Vizyonumuz

Temel değerlerimize bağlı kalarak ulaşacağımız uzun süreli başarı ve müşteri memnuniyetidir. Sürdürülebilir değer yaratmak için, Güçlü, Güvenilir bir marka olup her konuda müşterilerimize fayda sağlayıp, Etik ve Sorumlu davranıp değerlerimizi ve ilkelerimizi, Müşterilerimizin istekleri ve ürünlerimiz ile entegre edip hayata geçirebilmektir.

Misyonumuz

Temel değerlerimizi yenilikçilik, fonksiyonellik, kullanım rahatlığı ile birleştirerek Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıp, müşterilerimizin yaşam alanlarını vazgeçilmez hale getirmek.

Bakış Açımız

Müşterilerimizin memnuniyetini ve önemsediklerini ön planda tutup, onların istekleri doğrultusunda Mimari kadromuz ve Profesyonel ekibimiz ile kişiye özel tasarımlar sunup yaşanılası mekanlar oluşturuyoruz.